KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103053
nr 1510 3053
Anna von Gersdorff-Obolensky
(1898-1973), Sverige
Vitsippor. Signerad, 17x14 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:09:11
4/12 21:23:31
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Anna von Gersdorff-Obolensky
Läs mer om Anna von Gersdorff-Obolensky